Jubileusz szkoły jest okazją do wspomnień, które na zawsze pozostają w naszych sercach. Czas zaciera szczegóły, ale pamięć o wydarzeniach i ludziach odradza się wraz z dźwiękiem szkolnego dzwonka. Trudno, bowiem być obojętnym wobec miejsca, w którym zostawiło się część życia.

Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach z okazji obchodzonego w tym roku 40- lecia szkoły, zaprasza Absolwentów, Nauczycieli, Pracowników oraz wszystkie osoby, które zetknęły się kiedyś z placówką do podzielenia się swoimi wrażeniami i wspomnieniami na temat „Elektryka”.

Poprzez niniejszą Jubileuszową Księgę Wspomnień pragniemy przypomnieć te niezwykłe chwile , bo przecież „Przeszłość to dziś” i to My tworzymy historię szkoły. Przywołajmy zdarzenia, które minęły, a przecież nadal są ważne, wrażenia , których nie sposób zapomnieć , wskrzeszmy pamięć o nas samych, bo to My stanowimy ogromną rodzinę „Elektryka”!

Czekamy na Twoje wspomnienia!

*Umieszczenie wpisu w Księdze Wspomnień jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację.

pozostaw wpis
(1)
(2) Łukasz Foltyn
21-09-2015
email

Podobno mówią że studia to najlepszy okres podczas edukacji. Stwierdzam jako aktualny student, że to nie prawda. 4 lata spędzone w elektryku to najlepszy czas w moim życiu. Ludzie których tam poznałem na zawsze pozostaną w mojej pamięci :) Moja wspaniała wychowawczyni, która potrafiła 32 chłopa ustawić, lekcje z elektrotechniki czy wspaniała babcia Majewska :)

ehhh można by wrócić do tych czasów ;)
Pozdrawiam prezes Foltyn xD


 Imię i Nazwisko(Nick) *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha