Podziel się obrazem!

Imię i nazwisko

Adres email

Opis zdjęcia

Plik

 Wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację przez Zespół Szkół Elektrycznych zdjęć mojego autorstwa. Zgoda obejmuje: wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę, powielanie, archiwizację, publiczne udostępnianie, jak również tworzenie, przechowywanie i użytkowanie kopii zapasowych, publikację za pośrednictwem dowolnego medium, w tym w wersji elektronicznej w globalnej sieci WWW (Internet) oraz w formie drukowanej. Zgoda zostaje wyrażona bezterminowo, nieodpłatnie i bez ograniczeń podmiotowych i przedmiotowych.

 Oświadczam, że fotografie zostały wykonane przeze mnie osobiście, posiadam do nich wszelkie prawa oraz zgody osób widocznych na zdjęciach na publikację ich wizerunku.

„Fotografia to kęsy czasu, które można wziąć do ręki” ( Angela Carter)
Piękno istnieje w nas samych i niejednokrotnie dzięki zdjęciu możemy je zauważyć. To zdjęcie pozwala nam dostrzec, że wszystko dookoła jest fantastyczne, a chwila zatrzymana w kadrze zawsze żyje. Jubileusz szkoły jest doskonałą okazją do „odkurzenia minionego czasu”, ponownego powołania do życia tego, co przeminęło. Przyślij swoje zdjęcia, stwórz z nami galerię historii naszej szkoły i ludzi, którzy ją tworzyli. Podziel się obrazem- wspomnieniem z tymi, którzy jej początki pamiętają i z tymi, którzy powinni je poznać! Twoja fotografia może być świadectwem „magicznego miejsca w magicznym wymiarze”.( B. Duk)
Czekamy na Twoje zdjęcia!
Max rozmiar fotografii(png|jpg|gif|bmp) – to 2MB

Zdjęcie nauczycieli ZSE z pierwszej połowy lat 80. Fot. Janusz Bębas

Picture 1 of 5

Zdjęcie nauczycieli ZSE z pierwszej połowy lat 80. Fot. nadesłana przez Janusza Bębasa